Oświetlenie to jedna z najważniejszych kwestii aranżacji domu. Należy planować je kompleksowo. Musi być praktyczne, aby zapewniać wystarczającą ilość światła do wykonywania codziennych czynności. A z drugiej strony powinno stwarzać odpowiedni nastrój, który realnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Sklep Odomi.pl prowadzi sprzedaż internetową oświetlenia i akcesoriów oświetleniowych.

Oferujemy lampy sufitowe wiszące, plafony, listwy oświetleniowe, kinkiety, lampy podłogowe, lampy stołowe, gabinetowe, nocne, oprawy stropowe, oprawy schodowe, żarówki, panele LED, oświetlenie robocze oraz części do lamp, jak abażury. Posiadamy również szeroką ofertę lamp ogrodowych i elewacyjnych.

Współpracujemy z uznanymi producentami, którzy wyróżniają się dbałością o każdy detal, korzystają z najwyższej jakości materiałów oraz proponują szeroką gamę produktów. W swoim sklepie posiadamy kilkanaście tysięcy produktów i wciąż rozszerzamy swój asortyment. 

Staramy się proponować oświetlenie na potrzeby każdego klienta. Miłośnicy stylu loftowego, glamour, rustykalnego, boho, nowoczesnego, jak również klasycznego, znajdą w naszym sklepie asortyment, który wpisze się w wystrój ich domów i jednocześnie nada mu charakteru.

Zapraszamy!